П`ятниця, 19.04.2024, 02:24

Головна » 2016 » Квітень » 8 » АКЦІЯ «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ» У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ
АКЦІЯ «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ» У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати. Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть.

Вже не перший рік з метою поповнення фонду шкільної бібліотеки новою літературою та виховання в учнів поваги до книги, культури читання, зацікавленості до роботи бібліотеки бібліотекар Заставнівської гімназії Бойчук М.М. проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Цьогоріч акція триватиме з 01 квітня по 31 квітня 2016 року.

У кожного з нас удома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими дітьми, які захоплюються читанням. Здавалось би, важко в наш час достукатись до людських сердець,та дуже приємно, що у нашій гімназії так багато небайдужих дітей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу.

Багато гімназистів приносять до бібліотеки чимало цікавої, потрібної літератури. Найпершими та найактивнішими учасниками акції стали учні І-Б класу (класний керівник Нестрян О.М.), які поповнили літературний фонд Заставнівської гімназії на 28 книг. Учні впевнені, що книги знайдуть своїх читачів!

Бібліотекар Бойчук М.М. щиро вдячна користувачам, які презентують книги, даруючи радість спілкування з книгою іншим читачам, і завжди рада бачити читачів у шкільній бібліотеці.

Не залишайтеся байдужими – станьте учасником акції. Хоч якими б не були новітні технології, але "запах" нової книги замінити неможливо.

Акція продовжується!

Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга - скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник.

У ній - поета віршів море,

Кохання, радість, смуток, біль.

А ще незвідані простори

Письменник відкриває в ній.

Тож дурно книгу не змарнуй,

Бібліотеці подаруй!

Переглядів: 610 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0