Четвер, 28.03.2024, 20:14

Головна » 2015 » Листопад » 23 » ЄДИНИЙ УРОК «БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ» У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ
ЄДИНИЙ УРОК «БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ» У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

13 листопада у Заставнівській гімназії відбувся Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». На цей урок до учнів 5-6-х класів завітали представник патрульної поліції  Кіцманського відділу поліції інспектор Барабаш Д.С. та інспектор Заставнівського відділення поліції Кіцманського відділу поліції Головного управління національної поліції у Чернівецькій області, капітан поліції Баранецький С.Б.  Вони провели для школярів урок, метою якого було поглибити знання учнів з правил дорожнього руху; формування уяви школярів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицям та дорогам; закріпити основні правила руху з метою попередження дитячого травматизму.

Діти жваво долучились до спілкування з інспекторами поліції, які запропонували хлопчикам і дівчаткам відчути себе повноцінними учасниками дорожнього руху, пояснити значення дорожніх знаків, дорожньої розмітки, розповісти про головні правила, яких потрібно дотримуватись пішоходам і водіям. Ці завдання діти виконали охоче, продемонструвавши гостям готовність і бажання бути законослухняними, чемними, дотримуватись правил дорожнього руху.

Вірити потрібно завжди у краще. А краще має бути, передусім, захищене від прикрих несподіванок, необачних вчинків, що призводять до дорожньо-транспортних ситуацій. Такі практичні і філософські висновки зробили  учасники уроку-зустрічі.

Переглядів: 1180 | Додав: Асенька | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2015  »