Субота, 20.04.2024, 00:34

Головна » 2018 » Червень » 7 » ЕКСКУРСІЙНА ПОДОРОЖ УЧНІВ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ДО М.ЛЬВІВ
ЕКСКУРСІЙНА ПОДОРОЖ УЧНІВ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ДО М.ЛЬВІВ

Після плідного навчального року, учнів чекають довгоочікувані літні канікули. Це час на відпочинок і оздоровлення, коли попереду нові пригоди і враження. Саме так розпочалися канікули для учнів Заставнівської гімназії, котрі під час практики у школі побували у історичних місцях Львова.  Попереду чимало кілометрів шляху і нових відкриттів, туристи натомість налаштовані рішуче. 30 травня 2018 року учні 6-А, 6-Б, III-А, III –Б, III-В, IV, 8-Б класів разом із класними керівниками Дідич Ю.В., Женихай О.Д., Галярою Ю.Д. , Нестрян О.М., Дарвай М.І., Король Г.В., Ткачем  В.В., та заступниками директора Ілюк К.В. та Зубик Н.М. відвідали столицю Галичини – місто Львів.

Львів багатий своїми архітектурними пам'ятками. В архітектурі Львова, яка не сильно постраждала під час війн 20 століття, відображено багато європейських стилів та напрямків, які відповідають різним історичним епохам. Згідно програми екскурсії учні у  Львові мали змогу піднятися до  Високого замку , звідки відкрилася вся панорама величного міста, побували у   музеї-заповіднику «Личаківський цвинтар», відвідали церкву святого Юрія. Цікавою  і захопливою була піша екскурсія центром міста із зупинками на Площі Ринок, Будівлі міського арсеналу, Музеї-аптеці «Під чорним орлом», Копальні кави, Шоколодній фабриці, де гімназисти  слухали, фотографувалися, а також змогли придбати сувеніри.

Екскурсійна подорож видалася насиченою та цікавою. Втомлені, але щасливі подорожуючі поверталися додому. Попереду ще ціле літо, щоб відпочити і знову повернутися за шкільні парти.

Переглядів: 432 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »