П`ятниця, 29.03.2024, 08:06

Головна » 2016 » Січень » 9 » ОСІННІЙ БАЛ
ОСІННІЙ БАЛ

26 листопада у Заставнівській гімназії відбувся вечір «Осінь барвами чарує…». Організаторами вечора були учні VI гімназійного класу (класний керівник Дарійчук Л.В.). Справжніми господарями вечора стали його ведучі – Репій Василь Лещенкова Анастасія.

Учні 8-11-х класів взяли активну участь у вечорі. Від кожного класу була представлена учасниця.

Перед дівчатками були поставлені завдання: представити себе, показати свій талант(конкурс «Освідчення осені»), продефілювати у вишиванках, презентувати «Вінок осені» і взяти участь у вікторині (бліц-турнір). Кожна учасниця старанно готувалася, підбирала собі образ та костюм. Виступи були яскраві та захоплюючі. Глядачі з нетерпінням чекали своїх учасниць, щоб підтримати їх.

Також проводилися конкурси з глядачами, було дуже цікаво й весело. Усіх учасників конкурсів нагороджено солодкими призами.

Після тривалої боротьби звання «Міс Осінь – 2015» отрималагімназистка V-Б класу Чимчинська Інна. Звання «Віце-міс осінь – 2015» - Блещук Анастасія (VI клас), «Міс фантазія» - Галілей лариса (8 клас), «Міс грація» - Савчук Анастасія (V-А клас), «Міс оригінальність» - Гладюк Крістіна (IV клас), «Міс елегантність» - Бречко Христина (VII клас).

Наприкінці свята всім учасницям вручили стрічки та солодощі. Кожна з них почувала себе переможницею. Учасниці отримали перший досвід публічного виступу. Почесними грамотами було нагороджено учнівські колективи за сумлінну підготовку до балу. Надовго запам’ятається дивовижне свято і учасникам, і глядачам.

Переглядів: 977 | Додав: Асенька | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2016  »