Субота, 20.04.2024, 06:40

Головна » 2012 » Травень » 28 » ОСТАННІЙ ДЗВІНОК
ОСТАННІЙ ДЗВІНОК

Традиційно, в кінці травня у Заставнівській гімназії прозвучав останній дзвінок. Це свято величне і значиме для всіх гімназистів, їх батьків, і, звичайно, педагогів. Тож на цьому святковому дійстві побували керівники району, представники відділу освіти, голова міської ради.

Теплим і сонячним виявилося  свято у Заставнівській гімназії, яке про­йшло святково і зворушливо. Урочисту лінійку супроводжували добре підготовлені ведучі, гарний музичний супровід, прапор школи і, звичайно, щирі слова у виступах вчителів, батьків та учнів.

Про здобутки школярів та учителів у навчально-виховному процесі говорила директор гімназії С.В.Мартинюк, вручивши кращим відзнаки.

Теплі й зворушливі слова висловила у своєму виступі перед земляками й голова районної ради М.С.Леваніна. Вона привітала учнів, батьків та учителів із завершенням навчального року й побажала дев’ятикласникам успішної здачі екзамену.

З вітальною промовою виступив і міський голова Я.В.Цуркан.

В святі «Останнього дзвоника» взяли участь й голова ради гімназії, начальник фінансового управління Заставнівського району К.І.Пеліховська, заступник голови районної державної адміністрації Л.П.Гольцов, голова піклувальної ради гімназії М.В.Бойчук та методист відділу освіти О.Г.Харюк.

Звучить останній дзвінок, право на який надано першокласникам.

Переглядів: 1144 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2012  »