Середа, 24.04.2024, 06:37

Головна » 2016 » Квітень » 8 » ОЗЕЛЕНЕННЯ ШКІЛЬНОГО ПОДВІР’Я ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ
ОЗЕЛЕНЕННЯ ШКІЛЬНОГО ПОДВІР’Я ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Шкільний двір - обов'язковий атрибут практично кожної школи. На ньому відбувається багато різних шкільних заходів

У кожного своя особиста думка про красу.... Квіти - окраса життя. Не один раз влітку ми зупиняємо погляд на клумбах. Ці маленькі чарівні куточки природи є справжніми відбитками культури їх господарів, дзеркальним відображенням їх охайності, смаку. . Школа - це другий дім, а її квітники — це шкільне обличчя. Клумби є окрасою не лише шкільної території, а й усієї вулиці.

Учні докладають багато зусиль для того, щоб шкільне подвір'я було гарним,затишним. Адже перше знайомство дитини зі школою починається з її зовнішнього вигляду, як кажуть «зустрічають по одягу». Перше враження від перебування в школі може стати позивом до бажання вчитися в ній. Саме тому вирішення цього питання необхідно почати з оформлення пришкільної ділянки. Гімназисти постійно працюють на шкільному подвір'ї, роблять перекопку землі під квітники, збирають опале листя, саджають квіти, дерева, кущі.

Цього року учнями-випускниками гімназії під керівництвом класних керівників (Цуркан Г.І.-VІІ кл. Шеваги Г.М.-V-А кл.,Гнідан М.В.-V-Б кл.) та вчителів біології Галяри Ю.Д. та трудового навчання Грицанюка В.Г.було висаджено на території школи: саджанці дерев дуба - 30 шт.; саджанці кущів троянд - 26 шт.;

Членами учнівського активу гімназистів було вирішено започаткувати акцію "Алея випускників". Учні 11 класу із задоволенням висаджували саджанці кущів троянд на шкільному подвір'ї, передаючи естафету наступним випускникам.

Озеленення та благоустрій території принесе користь не лише теперішнім, а й майбутнім поколінням.

Переглядів: 584 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »