Субота, 20.04.2024, 03:55

Головна » 2015 » Вересень » 25 » ПІДСУМКИ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ
ПІДСУМКИ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

Другий тиждень вересня у Заставнівській гімназії традиційно пройшов як Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізкультури і спорту, метою якого було  популяризація фізичної культури, олімпійського руху, формування в підростаючого покоління фізичного і морального здоров′я , залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей та  виховання в них здорового способу життя .

Проводилися змагання з таких видів: зі стрибків в довжину з місця, настільного тенісу, шахів ,підтягування, стрибків через скакалку, артболу, волейболу.

За цей період  відбулося  багато різноманітних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів,

спортивних розваг на свіжому повітрі, бесід, вікторин на спортивну тематику.

Під час тижня учасники продемонстрували спортивні досягнення, силу,майстерність,швидкість багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою.

Завершився тиждень підбиттям підсумків і урочистим закриттям Олімпійського тижня.

Серед учнів 5-6-класів найспортивнішим класом став 6-Б (кл. Агатій Т.В.). Із 7-8 класів - виявився 7 клас  (кл. керівник Літовська Т.О.). Серед 9-11 класів - VII  гімназійний клас (кл. керівник Цуркан Г. І.).

Найкращих результатів серед дівчат і  хлопців досягли

-         5-6- класів  Пашинський Олександр (ІІ г), Микитей Ірина (6-Б кл.);

-         7-8 класів - Ткач Анастасія (III г) і Саварин Денис (7 кл.);

-         9-11класів Бречко Христина і Цуркан Олексій (VII г кл.).

Перемогу здобули найсильніші та найспритніші,  за що й були нагороджені грамотами і перехідними кубками.

Тиждень фізкультури і спорту закінчився, але робота щодо виховання фізичної активності та здорового способу життя продовжується і надалі.

Переглядів: 726 | Додав: Асенька | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2015  »