Четвер, 25.04.2024, 11:51

Головна » 2015 » Травень » 28 » «ПРИЙОМ У КОЗАЧАТА» ДРУГОКЛАСНИКІВ
«ПРИЙОМ У КОЗАЧАТА» ДРУГОКЛАСНИКІВ

У Заставнівській гімназії вже стало доброю традицією скликати мале козацьке коло учнів початкових класів, під час якого проводиться шкільне свято «Прийом у козачата» другокласників.

І ось настав цей довгоочікуваний день. Всі учні прийшли у вишиванках. Під звуки козацького маршу на посвяту зайшли учні 2-х класів. До них звернувся кошовий (Бойчук Михайло) із такими словами:

«Хто ви діточки маленькі?»

Сини й дочки України- неньки!

«А по чім я вас впізнаю?»

По українськім звичаю!

Юні козачата гарно декламували вірші, співали козацькі пісні, вміло відповідали на питання вікторини, грали в ігри «Довга верста», «Влучний м’яч», «Весела змійка».

Козачата згадували традиції козаків: проводився конкурс  «Хто швидше принесе дрова, води», щоб зварити козацьку кашу. Коли каша була готова малі козачки годували козачат «Хто швидше з’їсть кашу».В урочистій обстановці діти дали присягу, після чого отримали посвідчення про те, що учні 2-А класу стали козачатами куреня імені Марусі Чурай, а учні 2-Б класу – куреня імені Івана Богуна.

По закінченні свята діти пригостилися у класі козацькими стравами (варениками, пампушками, узваром), які приготували для них батьки.

Переглядів: 1086 | Додав: Асенька | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2015  »