П`ятниця, 19.04.2024, 05:56

Головна » 2014 » Жовтень » 7 » ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ВИШИЙ ХУСТИНКУ-ОБЕРІГ ДЛЯ ВОЇНА-ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ»
ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ВИШИЙ ХУСТИНКУ-ОБЕРІГ ДЛЯ ВОЇНА-ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ»

Нині кожен із нас переймається подіями на Сході України, переживає та вболіває за життя захисників Вітчизни і вод­ночас ми щиро віримо, що вони повернуться додому з пере­могою живі та здорові.

Заставнівське районне товариство «Просвіта» ім.Т.Шевченка тижнів зо три тому оголосило акцію «Виший хустинку-оберіг для воїна-захисника України». Учні Заставнівської гімназії охоче долучилися до акції. Звичайно, дорослі допомагали юним обдарованням втілити у життя мрію — стати корисним нашим військовим, докласти хоча б частинку власної праці у майбутню перемогу. Але дитяча уява—домінувала у всьому. Дівчатка мо­лодших і старших класів охоче взялися за роботу. Таким розмаїт­тям фантазії та дитячої уяви школярі прагнуть донести до воїнів свої відчуття — як сильно кожен пишається ними, вболіває за пе­ремогу, за Україну.

Діти щиро вірять, що хустинки-обереги зігрі­ватимуть серця, захи­щатимуть бійців АТО від злих сил, як це було споконвіків, слугуватимуть запорукою незлам­ного духу, душевної відради, гартуватимуть бойовий дух, загоять тяжкі моральні й тілесні поранення та підтримають віру у нашу ве­лику перемогу.

Переглядів: 808 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »