Четвер, 28.03.2024, 22:31

Головна » 2011 » Грудень » 29 » Щедрий подарунок гімназистам в день Святого Миколая
Щедрий подарунок гімназистам в день Святого Миколая

Радісним був цьогорічний грудневий день для школярів Заставнівської гімназії. Під дружні оплески на шкільне подвір’я заїхав довгоочікуваний «Шкільний автобус».

19 грудня 2011 року делегація Заставнівщини  на чолі з начальником відділу освіти Заставнівської районної державної адміністрації Ткачуком М.М., заступником начальника Матейчук М.Г. , директором Заставнівської гімназії Мартинюк С.В. та гімназистами прибули до обласної державної адміністрації. Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв урочисто вручив ключі від автобуса директору Заставнівської гімназії Мартинюк С.В.

Дана подія свідчить про те, що система освіти постійно і планомірно удосконалюється, зміцнюється матеріально-технічна база, забезпечується соціальний захист учасників навчально-виховного процесу.

Педагогічний, батьківський, учнівський колективи Заставнівської гімназії висловлюють щиру подяку представникам влади Буковинського краю - голові Чернівецької облдержадміністрації Михайлу Папієву, першому заступнику голови облдержадміністрації Георгію Галицю, начальнику головного управління освіти облдержадміністрації Михайлу Бауеру за підтримку в галузі освіти, сприяння її розвитку та модернізації, турботу та опікування учнівською молоддю.

Переглядів: 1038 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2011  »