Середа, 24.04.2024, 19:49

Головна » 2015 » Травень » 29 » СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дружню шкільну родину зібрало  у Заставнівській гімназії свято Останнього дзвоника. Веселі і усміхнені обличчя школярів, «зі світлою печаллю» - випускників та їх батьків. Тільки в спогадах вони повертатимуться до шкільного порогу. Про успіхи і досягнення гімназії з гордістю розповідала директор  С.В.  Мартинюк. Із вдалими напрацюваннями педагогічний та учнівський колективи вітала заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА  С.С. Тодорюк. Побажання випускникам линули і від керівника апарату Заставнівської РДА І.К. Семенюка, міського голови Я.В. Цуркана.

Перші вчителі Н.Д.Малинник та І.М. Турецька привітали випускників та за допомогою  танцю «Дитинство» (хореограф О.М. Нестрян) згадали їхні роки навчання.

Батьки випускників М.П. Штефюк та В.В. Женихай поблагословили випускників караваєм.

Про закінчення навчального року сповістив останній дзвінок у руках випускника П.Василевича та першокласниці О.Ковальчук.

Зі словами: « Ми хочем миру! Нам війни не треба!»  -  випускники випустили у небесну блакить голубів – символів миру.

Урочисту лінійку було завершено словами молитви на добро, мир і злагоду в нашій рідній Україні.

Педагог-організатор Заставнівської гімназії

Г.М.Василевич