Четвер, 25.04.2024, 21:07

Головна » 2017 » Квітень » 18 » Тиждень фізики та астрономії у гімназії
Тиждень фізики та астрономії у гімназії

… пора чудес прийшла й до нас.

Підшукувати доводиться причини

Всьому,що відбувається на світі.

Вільям Шекспір

Щоб розвивати творчі здібності гімназистів, інтерес до технічної творчості, мислення, знання законів фізики, прививати цікавість до пізнання природних  явищ згідно плану роботи гімназії проведено з 10.04. по 18.04. 2017 року  предметний тиждень з фізики та астрономії.

Формувати інтерес до вивчення астрономії, до читання та пошуку додаткової інформації про космос, космонавтів  допоміг конкурс малюнків «Космічні фантазії» (І-А,І-Б,ІІ-А, ІІ-Б, ІІ-В гімн. кл.), випуск «Фізичних стіннівок» (ІІІ-VII гімн. кл.). Інформаційна лінійка «Україна і космос» розкрила історію розвитку ракетної техніки та освоєння космосу, роль українських вчених, космонавтів в освоєнні космічного простору. Виставка «Фізика дивовижного» /захист учнівських проектів/ проілюструвала прояв встановлених в науці законів і закономірностей в природі, підвищила в гімназистів інтерес до експериментальності, винахідливості і пошуково-творчої діяльності.

Антоняк Станіслав, гімназист  VII класу став переможцем обласної конференції школярів «Зоряний шлях» в секції «Україна в космосі » (керівник Дідич Ю.В.).

Отже, побувавши в гімназії в світі фізики, у світі  таємниць і загадок ще раз переконуємось в словах Е.Роджерса  « Фізика – це наука розуміти природу».

Ілюк К.В.,

вчитель фізики,