Вівторок, 23.04.2024, 22:32

Головна » 2012 » Листопад » 9 » Творить осінь свої чародійства
Творить осінь свої чародійства

Заклопотані щоденними справами, ми рідко звертаємо увагу на те, що оточує нас. Нам ніколи, бо витрачаємо багато часу на важливі, як нам здається, речі. Та варто лише на мить зупинитись, як побачимо, що закінчилось літо, що змінила свої шати її величність – Природа, що вже наступив другий місяць осені – жовтень.

В період з 09 жовтня по 23 жовтня в Заставнівській гімназії проводиться виставка осінніх композицій з природнього матеріалу на тему «Творить осінь свої чародійства» в рамках місячника «Золота осінь», в якій прийняли участь учні 1 – 11 класів. Виставці передувала клопітка підготовка. Діти створили композиції, наповнені глибоким змістом любові до рідного краю, до своїх традицій, до матінки України.

Радують і дорослих, і дітей прецікаві композиції з багряних листочків, різнокольорових квітів, жовтобоких гарбузів. Ось примостилися зручно на дерев’яному возі гарбузи і гарбузята. Умілі руки учнів створили таку дивовижну красу. Усміхаються до нас веселі їжачки і кумедні поросята. А ось круглобока хатка, а біля неї щасливі дід і баба. Оглядають композиції вчителі, батьки, учні.

Як засвідчили експонати виставки, діти наділені неабиякою фантазією і бажанням творити. Дитяча фантазія подарувала море радості й задоволення.

Переглядів: 2650 | Додав: Асенька | Рейтинг: 4.0/1
«  Листопад 2012  »