Четвер, 18.04.2024, 02:20

Головна » 2016 » Жовтень » 17 » ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

Відповідно до річного плану виховної роботи у Заставнівській гімназії проведено тематичні години спілкування з переглядом відеороликів про подвиги українських солдатів в зоні АТО.

Напередодні,  у спортивному залі гімназії відбулося спортивно-розважальне свято "Нумо, хлопці" з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, під час якого команди хлопців ІІ-х гімназійних класів (кл. керівники – Ткач В.В., Нестрян О.М., Дарвай М.І.) змагалися у силових вправах, інтелектуальних конкурсах та естафетах на швидкість.

Також учнівським та педагогічним колективами зібрано та передано волонтерській організації «Буковинська сотня» (М’якота М.В.) продукти харчування, вітальні листівки, листи та обереги для відправки та передачі воїнам в зоні АТО.

Лідери учнівського самоврядування (комісія з питань культури та дозвілля) привітали з наступаючим святом колектив Заставнівського районного військового комісаріату (військовий комісар, підполковник – Процюк В.І.).

Дані заходи сприяють усвідомленню учнями важливості збереження людських цінностей на сучасному етапі розвитку України та виховують любов до рідної землі, мужність, сміливість.

Переглядів: 542 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »