Четвер, 25.04.2024, 01:10

Головна » 2012 » Листопад » 15 » Здоровим бути модно!!!
Здоровим бути модно!!!

Модно бути здоровим,

Успішним грамотним,

А не кволим, інертним,

Нецікавим, хворим!

Під час вивчення курсу «Етика» у 6 класі вивчається розділ «Бережімо світ – довкола і в собі», в рамках якого є тема «Як пов’язані довкілля і здоров’я людини».

13  листопада 2012 року гімназисти ІІ-А та ІІ-Б класів під час вивчення даної теми взяли участь в обговоренні актуальних запитань:

-                     Як пов’язані спосіб життя та здоров’я людини?

-                     Що означає бути здоровою людиною?

-                     Які звички є шкідливими?

Учні виступали з цікавими повідомленнями, які доповнили власноруч виготовленими малюнками та плакатами. Вони чітко говорили про те, що життя в людини одне. Але дуже часто своїми необдуманими діями люди вкорочують собі віку. Небезпечні для життя людини дії, які руйнують її здоров’я і носять систематичний характер. Найнебезпечнішими серед шкідливих звичок є вживання спиртних напоїв, тютюнопаління та наркоманія.

Найкращі роботи представили Вітюк Станіслав, Агатій Анастасія, Михайлюк Наталія, Пістрюга Олександр, Пазюк Владислав, Грушецька Діана, Чернецький Анатолій.

В кінці уроку  діти склали пам’ятку «Що означає бути здоровою людиною» і дійшли до важливого висновку: якщо людина плідно працює, вчиться, розвиває свої духовні та фізичні сили, проявляє до всього інтерес,  прагне багато знати, має добрий апетит, веселий настрій, міцний сон – значить, вона ЗДОРОВА!

Вчитель етики

Заставнівської гімназії