Нероздільна шкільна родина,
Наша дружба і наша кров.
У єдиній моїй Україні
Нероздільна моя любов.
![](/photo_materials/OBZD/september/IMG_4053.jpg)
На свято Першого дзвоника у Заставнівській гімназії зібралися гамірливі школярі, батьківська громадськість, представники влади, ветерани педагогічної праці.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих героїв, які віддали своє життя на полі битви у нерівному бою, героям Небесної сотні.
Особливо вразила всіх музична композиція «Україна – це ми» під керівництвом хореографа Нестрян О.М.
Традиційно в День знань відбулася посвята учнів ІІ гімназійного класу в гімназисти. Виконання гімну гімназії, клятви, благословення від батьків спонукає гімназистів до творчої наснаги, бути гордістю і надією нашої держави.
![](/photo_materials/OBZD/september/IMG_3838.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/september/IMG_3839.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/september/IMG_3843.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/september/IMG_3844.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/september/IMG_3845.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/september/IMG_4031.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/september/IMG_4038.jpg)
|