Із давніх-давен 14 березня,на день Явдохи,вважається першим днем весни. Традиційно у Заставнівській гімназії учні І-их гімназійних класів (класні керівники – Цуркан Г.І.та Палагнюк Т.І.)вітають педагогічний колектив із приходом весни. В цей день вони виконували веснянки,хороводи,закликаючи сонце,тепло,хороший врожай. На свято завітало Сонечко(Писарчук Валерія-І-А),весняні місяці(Крайник Дмитро(І-А),Яцуляк Олександр(І-Б),Думенко Валерій(І-А),які принесли перші весняні квіти,що символізують пробудження природи.А героїня дійства – Весна(Бурдейна Діана-І-Б клас)- подарувала всім присутнім сувеніри «Дерево життя»,які будуть не тільки нагадувати про прихід весни,але й принесуть у кожну домівку затишок,родинне тепло,злагоду,здоров’я.
![](/2017-18/Zystri4_vesn/5.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/1.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/10.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/11.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/13.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/14.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/15.jpg) ![](/2017-18/Zystri4_vesn/16.jpg) ![](/2017-18/Zystri4_vesn/2.jpg) ![](/2017-18/Zystri4_vesn/3.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/4.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/6.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/7.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/8.jpg)
![](/2017-18/Zystri4_vesn/9.jpg)
|