Головна » 2017 » Лютий » 9 » Акція по збору продуктів, теплих речей для населення м.Авдіївка Донецької області
13:05 Акція по збору продуктів, теплих речей для населення м.Авдіївка Донецької області |
![](/2017/pravo/IMG_0348-1-.jpg)
На виконання заходів щодо реалізації Конвенції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в рамках акції «Відповідальність починається з мене», у зв’язку із загостренням подій у м.Авдіївка Донецької області учнівський та педагогічний колективи Заставнівської гімназії провели акцію по збору продуктів, теплих речей для населення даного регіону. Зібрану продукцію та речі передано громадсько-волонтерській організації «Щедро» для передачі у зону АТО.
![](/2017/pravo/IMG_0349-1-.jpg)
|
Переглядів: 587 |
Додав: Асенька
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|