![](/2016/DSC_0005.jpg)
З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати. Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть.
Вже не перший рік з метою поповнення фонду шкільної бібліотеки новою літературою та виховання в учнів поваги до книги, культури читання, зацікавленості до роботи бібліотеки бібліотекар Заставнівської гімназії Бойчук М.М. проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Цьогоріч акція триватиме з 01 квітня по 31 квітня 2016 року.
У кожного з нас удома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими дітьми, які захоплюються читанням. Здавалось би, важко в наш час достукатись до людських сердець,та дуже приємно, що у нашій гімназії так багато небайдужих дітей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу.
Багато гімназистів приносять до бібліотеки чимало цікавої, потрібної літератури. Найпершими та найактивнішими учасниками акції стали учні І-Б класу (класний керівник Нестрян О.М.), які поповнили літературний фонд Заставнівської гімназії на 28 книг. Учні впевнені, що книги знайдуть своїх читачів!
![](/2016/DSC_0010.jpg)
Бібліотекар Бойчук М.М. щиро вдячна користувачам, які презентують книги, даруючи радість спілкування з книгою іншим читачам, і завжди рада бачити читачів у шкільній бібліотеці.
Не залишайтеся байдужими – станьте учасником акції. Хоч якими б не були новітні технології, але "запах" нової книги замінити неможливо.
Акція продовжується!
Не викинь книгу на смітник!
Її віддай в бібліотеку,
Бо книга - скарб, у ній для тебе
Думок і висловів квітник.
У ній - поета віршів море,
Кохання, радість, смуток, біль.
А ще незвідані простори
Письменник відкриває в ній.
Тож дурно книгу не змарнуй,
Бібліотеці подаруй!
|