Головна » 2019 » Травень » 29 » Бджілка мала, тай та працює
10:49 Бджілка мала, тай та працює |
![](/111/1.jpg) ![](/111/11.jpg)
В народі місяць травень називають маєм, тому що все цвіте і розпускається. Саме тому 20 травня відзначається Всесвітній день бджоли. З цієї нагоди в Заставнівській гімназії учні 3-А класу (класовод Маркевич Надія Іванівна) та 1-В класу (класовод Буганик Юлія Миколаївна) спільно із спілкою пасічників Заставнівського району (голова – Якимик Василь Іванович, заступник Д’ячук Микола Васильович, члени спілки – Адамко Михайло Борисович, Д’ячук Василь Миколайович) провели пізнавальний захід, з метою привернути увагу учнів до зникнення бджіл, інформувати їх про важливу роль цих комах, надати роз’яснення про можливі шлях їх захисту. Зустріч закінчилася частуванням меду із сот.
![](/111/2.jpg)
![](/111/3.jpg)
![](/111/4.jpg)
![](/111/5.jpg) ![](/111/6.jpg)
![](/111/7.jpg)
![](/111/8.jpg)
![](/111/9.jpg)
![](/111/10.jpg)
|
Переглядів: 392 |
Додав: Асенька
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|