Я вірю в силу доброти,
Добро завжди сильніше злого,
Дає наснагу, щоб цвісти
І світлу обирать дорогу.
![](/ATO/GEDC0617.jpg)
Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Кожного дня жителі м. Заставна допомагають воїнам, які захищають незалежність України.
Ось і сьогодні, 17 лютого 2015 року, відбувся захід, на якому освячували автомобілі, які відправляються в зону АТО.
Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час дарують захисникам Вітчизни діти Заставнівської гімназії, які долучилися до даного заходу. Гімназисти власноруч виготовили обереги для воїнів, намалювали малюнки та плакати. Також для української армії вмілі й терплячі руки дітей та дорослих сплели маскувальну сітку для техніки.
Будьмо небайдужими до долі нашої Батьківщини!
Підтримаймо один одного у такий нелегкий для усіх українців час та молімося за долю нашої неньки України!
![](/ATO/GEDC0620.jpg)
![](/ATO/GEDC0621.jpg)
![](/ATO/GEDC0608.jpg)
![](/ATO/GEDC0610.jpg)
![](/ATO/GEDC0614.jpg)
![](/ATO/GEDC0616.jpg)
![](/ATO/GEDC0618.jpg)
![](/ATO/GEDC0619.jpg)
![](/ATO/GEDC0622.jpg)
![](/ATO/GEDC0623.jpg)
![](/ATO/GEDC0626.jpg)
![](/ATO/GEDC0627.jpg)
![](/ATO/kopija_gedc0609.jpg)
|