День Безпечного Інтернету до 25 лютого 2020 року
програма мережних Академій Cisco, кіберполіція України та провідні університети країни
за підтримки Інституту модернізації змісту освіти
підготували для вчителів, викладачів, студентів, школярів 8 - 11 класів, учнів професійно-технічних училищ, ліцеїв, коледжів, технікумів інтерактивний онлайн-урок з питань безпеки на тему :
Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати
Формат заходу пропонує гнучкий графік участі та підійде як для очного так і дистанційного навчання, що особливо зручно в умовах карантину.
Програма заходу (відеодоповіді експертів тривалістю по 10 хв.) :
«Як хакери захищають Інтернет»
Спікер: Олексій Барановський, к.т.н., CISSP, CISM, CEH, CHFI, доцент кафедри інформаційної безпеки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського"
«Хацкери, або як обманюють халявщиків в Інтернеті»
Спікери: Вадим Єпур та Денис Івашин, студенти 4 курсу спеціальності "Кібербезпека", Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
«Небезпеки кіберпростору»
Спікер: Бараненко Роман Васильович, професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.
Рекомендації щодо участі в онлайн-уроці
У зручний день і час до 25 лютого:
1. Зареєструватись за посиланням: https://www.google.com/url?q=https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/c/course-967385&sa=D&ust=1581325218771000&usg=AFQjCNEdiyewTjmyehKQw-UII7csqWR0Cg
2. Всім, хто успішно пройде реєстрацію у класі онлайн-уроку надається доступ до відеолекцій експертів, матеріалів курсу "Вступ до кібербезпеки", тестів, практичних завдань, тощо.
3. При реєстрації кожен учасник вказує своє прізвище та ім'я латиницею, а також email, на який надійде лист з інструкціями для продовження реєстрації. Ця інформація важлива для отримання доступу до класу та формування сертифіката учасника.
4. Надані матеріали онлайн-уроку можуть бути цікаві для спільного обговорення у класі та формують основу запропонованого онлайн-тестування.
5. Тест кожен учасник складає самостійно під своїм обліковим записом. Важливо, щоб у ході опитування учні правильно й однотипно вказали назву навчального закладу. Це допоможе нам врахувати всіх учасників при формуванні сертифікату для навчального закладу.
Кожен учасник отримає сертифікат за умови участі в онлайн-тестуванні.
Навчальні заклади відзначатимуться сертифікатами за наявності 10+ сертифікованих учнів.
Учасники мають можливість поставити запитання експертам. Автори 5-х найцікавіших запитань отримають призи з логотипами організаторів заходу.
|