Відзначення Дня Миру у Заставнівській гімназії
21 вересня світ відзначав Міжнародний день миру. Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних націй ухвалила, що починаючи з 1982 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня, як день глобального припинення вогню і відмови від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримуватися припинення воєнних дій протягом цього дня.
Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, усі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе. І нам, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир,щоб завжди світило тепле, ясне сонечко, небо було чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.
Цього дня у гімназії проведено ряд заходів, присвячених Міжнародному дню Миру:
-класні години на тему «Нам потрібне мирне небо», «21 вересня – Міжнародний день Миру»;
– перегляд відеопрезентації «Ми за Мир!»;
-конкурс малюнків на асфальті(1-4класи).
![](/2018-19/den_mur/den_miruv.jpg)
![](/2018-19/den_mur/den_miru2.jpg)
![](/2018-19/den_mur/den_miru3.jpg)
![](/2018-19/den_mur/den_miru5.jpg)
![](/2018-19/den_mur/den_miru6.jpg)
![](/2018-19/den_mur/den_miru7.jpg)
|