День відкритих дверей у Чернівецькій військовій частині
З метою популяризації та підвищення престижу військової служби у Збройних Силах України зокрема в елітних підрозділах ДШВ,формування у учнів і громадян Буковини почуття патріотизму, у рамках військово-патріотичного виховання молоді, 03 вересня 2019 року відбувся День відкритих дверей для підростаючого покоління, які в майбутньому хочуть стати потенційними військовослужбовцями-контрактниками цієї частини або будь якої іншої військової частини Збройних Сил України. Учні VII гімназійного класу разом з класним керівником відвідали військову частину.
![](/2019-20/viys4ast/1.jpg)
Під час даного заходу учнів ознайомили з:
- життєдіяльністю Чернівецьких десантників;
- зразками бойової техніки;
- історією військової частини яка брала участь у низці миротворчих місій на території інших держав, а з перших днів російської агресії проти України захищає східні кордони нашої держави;
![](/2019-20/viys4ast/2.jpg)
А під кінець заходу відбувся концерт,в якому брали участь популярні артисти Буковини.
Ткач У.В.
![](/2019-20/viys4ast/3.jpg) ![](/2019-20/viys4ast/4.jpg) ![](/2019-20/viys4ast/5.jpg) ![](/2019-20/viys4ast/6.jpg) ![](/2019-20/viys4ast/7.jpg) ![](/2019-20/viys4ast/8.jpg) ![](/2019-20/viys4ast/9.jpg)
|