![](/2016/SAM_4070.jpg)
У палаці «Олімпія» 13 квітня 2016 року відбувся фінал обласного спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» для дітей 5-6 класів, який проводився за ініціативи Національного олімпійського комітету України. Відкриття відповідало всім канонам справжніх Олімпійських ігор – підняття прапора, клятва спортсмена, тренера і судді, запалення олімпійського вогню та парад команд. Організатором спортивного заходу було Чернівецьке обласне відділення Національного олімпійського комітету України, зокрема його Голова Гешко І.Т.- чемпіон Європи та світу, учасник олімпійських ігор.
Метою цього заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом, організація змістовного дозвілля. А також збагачення знаннями учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів; формування уявлення учнів про олімпійський рух у світі та, зокрема, в Україні.
Змагатись за путівку у Всеукраїнський фінальний тур зібралися представники 10 районів Чернівецької області. Десять команд – учні 5-6 класів ретельно готувалися до змагань та продемонстрували презентацію команди, чудове проходження естафети та малюнки на олімпійську тематику.
Всі етапи змагань пройшли у цікавій і напруженій боротьбі. Судді оцінювали не тільки результати спортивних змагань, але й емблему команди, форму та девіз. Всі учасники добре підготували презентацію своїх навчальних закладів, малюнки з олімпійської тематики. Ніхто не хотів поступатись у спортивній частині змагань.
У результаті напруженої боротьби перемогу отримали школярі Чернівецької загальноосвітньої школи №27, друге місце посіла команда Заставнівської гімназії, третє – Сторожинецької загальноосвітньої школи - інтернату. Переможець змагань буде представляти Буковину на всеукраїнських змаганнях.
![](/2016/SAM_4073.jpg) ![](/2016/SAM_4074.jpg)
![](/2016/SAM_4101.jpg)
![](/2016/SAM_4121.jpg)
![](/2016/SAM_4122.jpg)
Переможців та призерів змагань нагородили кубками, грамотами та медалями обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Всіх учасників змагань нагородили пам’ятними сувенірами.
Вчитель фізичної культури
Заставнівської гімназії
Ткач У.В.
|