![](/2018-19/new-year/6.jpg)
Єднає Різдво всіх людей Колядою.
Від хати до хати мандрує Вертеп.
Віншує всіх світлою новиною
«Христос народився!»
«Славімо його.»
![](/2018-19/new-year/5.jpg)
Так морозного Йордану в очікуванні таємного Щедрого вечора учні початкових класів Заставнівської гімназії віншували усю шкільну сім’ю колядками, засівалками, щедрівками.
![](/2018-19/new-year/4.jpg)
Дзвеніли колядки
На многії літа
Кожній родині
І всій Україні.
![](/2018-19/new-year/3.jpg)
Вчителі-класоводи Турецька Ірина Маноліївна, Стасюк Ганна Богданівна, Мандзюк Ганна Василівна допомогли дітям щиро, із теплотою в душі, торкнутися святості величного Різдва, наповнитись добром і щирістю до людей.
![](/2018-19/new-year/2.jpg)
Як щедро торбинки засівальників порожніли,
Так світлою радістю всіх серця повніли.
![](/2018-19/new-year/1.jpg)
|