![](/2016/dub_1.jpg)
Шкільний двір - обов'язковий атрибут практично кожної школи. На ньому відбувається багато різних шкільних заходів
У кожного своя особиста думка про красу.... Квіти - окраса життя. Не один раз влітку ми зупиняємо погляд на клумбах. Ці маленькі чарівні куточки природи є справжніми відбитками культури їх господарів, дзеркальним відображенням їх охайності, смаку. . Школа - це другий дім, а її квітники — це шкільне обличчя. Клумби є окрасою не лише шкільної території, а й усієї вулиці.
Учні докладають багато зусиль для того, щоб шкільне подвір'я було гарним,затишним. Адже перше знайомство дитини зі школою починається з її зовнішнього вигляду, як кажуть «зустрічають по одягу». Перше враження від перебування в школі може стати позивом до бажання вчитися в ній. Саме тому вирішення цього питання необхідно почати з оформлення пришкільної ділянки. Гімназисти постійно працюють на шкільному подвір'ї, роблять перекопку землі під квітники, збирають опале листя, саджають квіти, дерева, кущі.
Цього року учнями-випускниками гімназії під керівництвом класних керівників (Цуркан Г.І.-VІІ кл. Шеваги Г.М.-V-А кл.,Гнідан М.В.-V-Б кл.) та вчителів біології Галяри Ю.Д. та трудового навчання Грицанюка В.Г.було висаджено на території школи: саджанці дерев дуба - 30 шт.; саджанці кущів троянд - 26 шт.;
![](/2016/dub_2.jpg)
![](/2016/dub_3.jpg)
Членами учнівського активу гімназистів було вирішено започаткувати акцію "Алея випускників". Учні 11 класу із задоволенням висаджували саджанці кущів троянд на шкільному подвір'ї, передаючи естафету наступним випускникам.
![](/2016/roza.jpg)
Озеленення та благоустрій території принесе користь не лише теперішнім, а й майбутнім поколінням.
|