Головна » 2016 » Грудень » 30 » ПІДСУМКОВА ЛІНІЙКА
|
![](/20161230_103336.jpg)
Напередодні новорічно-різдвяних свят, 30 грудня, у Заставнівській гімназії пройшла підсумкова лінійка. Підведено підсумки участі гімназистів у ІІ етапі учнівських олімпіад з предметних дисциплін, переможців нагороджено грамотами та призами, які вручила директора гімназії Мартинюк С.В.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Ілюк К.В. привітала з наступаючими святами та наголосила про належну підготовку та участь гімназистів у обласних олімпіадах.
Заступник директора з виховної роботи Зубик Н.М. підбила підсумки участі у позашкільних конкурсах та фестивалях.
![](/20161230_102655.jpg)
![](/20161230_103842.jpg)
![](/20161230_104645.jpg)
![](/20161230_105731.jpg)
![](/20161230_105739.jpg)
|
Переглядів: 688 |
Додав: Асенька
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|