![](/2014/1.jpg)
Прощавай, Букварику,
Наш найперший друже!
Ми тобі, Букварику,
Дякуємо дуже!
У травневі дні, незадовго до того, як пролунає останній дзвінок навчального року, проходить родинне свято «Прощавай, Букварику!» – для першокласників та їхніх мам і татусів, дідусів та бабусь, адже діти здолали свій перший важливий навчальний щабель і переходять до другого класу. Традиційне шкільне свято відбулося і у 1-В класі Заставнівської гімназії. Першокласники НУШ показали, чому вони навчилися за цілий рік, разом із Абеткою, Буквариком, Планшетом, Лінькою та Ліньками, Буквоїдом, Детективом співали, танцювали та веселилися. Також у гості до дітей завітали нові їх друзі: Читанка, Математика, Рідна мова та Я досліджую світ. На згадку про свято завуч з виховної роботи Зубик Ніна Миколаївна разом із Буквариком вручили учням дипломи і присвоїли всім звання «Друг Букваря». Після такої події всі першокласники з батьками прийшли на площу рідного міста, щоб придбати кульки і стати учасниками благодійного збору коштів для нашого міського парку.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався, це перша сходинка у шкільному житті, а попереду ще 11 років навчання!
![](/2014/2.jpg)
![](/2014/3.jpg)
![](/2014/4.jpg)
![](/2014/5.jpg)
![](/2014/6.jpg)
![](/2014/7.jpg)
![](/2014/8.jpg)
![](/2014/9.jpg)
![](/2014/10.jpg)
![](/2014/11.jpg)
![](/2014/12.jpg)
|