Головна » 2014 » Грудень » 4 » Семінар вчителів початкових класів на тему: «Вчитель – один з партнерів навчального процесу"
11:36 Семінар вчителів початкових класів на тему: «Вчитель – один з партнерів навчального процесу" |
![](/2014/kozaku/DSCN9542.jpg)
2 грудня 2014 року на базі Заставнівської гімназії відбувся районний семінар вчителів початкових класів на тему: «Вчитель – один з партнерів навчального процесу».
Вчитель 2-А класу Микитей Галина Іванівна запропонувала учасникам урок-семінар української мови на тему: «Поняття про мову. Ознайомлення з мовними знаками. Українська мова – державна мова України.»
Вчитель 2-Б класу Стасюк Ганна Богданівна провела майстер - клас на тему: «Розумове виховання – основний пріоритет вчителя у співпраці з учнями» (за спадщиною В.О. Сухомлинського).
Учасники семінару одноголосно стверджували, що проведені заходи сприяли розвитку дитини, виховували у них почуття людської гідності, любові до Батьківщини, матері, рідного слова.
![](/2014/kozaku/DSCN9529.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9530.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9532.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9538.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9554.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9561.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9562.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9575.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9579.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9581.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9593.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9594.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9598.jpg)
![](/2014/kozaku/DSCN9604.jpg)
|
Переглядів: 707 |
Додав: Асенька
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|