![](/2014/P2130006.jpg)
Напередодні 15 лютого, свята Стрітення, у Заставнівській гімназії пройшло шкільне свято «Прийом у джури» для учнів 5 класів.
![](/2014/P2130019.jpg)
![](/2014/P2130020.jpg)
![](/2014/P2130021.jpg)
Цього року полк джурів ім. І. Сулими поповнився куренями: ім. Максима Кривоноса (І клас), ім. Петра Сагайдачного (5-А клас), ім. Байди Вишневецького (5-Б клас). Під час свята гімназисти розповідали про героя, ім’я якого носить курінь, танцювали гопак, співали курінну пісню, цікаво та змістовно давали відповіді на питання гетьмана І.Семенюка з історії козацтва.
![](/2014/P2130018.jpg)
Брали участь у змаганнях: «Збий кеглю», «Приший ґудзик», «Виштовхування з кола», «Перетягування канату». Після того, як гімназисти урочисто дали обітницю на вірність Україні гетьман вручив посвідчення.
|