![](/2016/dzyru/IMG_7985.jpg)
15 лютого, на свято Стрітення, у Заставнівській гімназії пройшло шкільне свято «Прийом у джури» для учнів 5 класів.
![](/2016/dzyru/IMG_7813.jpg)
![](/2016/dzyru/IMG_7814.jpg)
![](/2016/dzyru/IMG_7815.jpg)
Цього року полк джурів ім. І. Сулими поповнився куренями: ім. Олекси Довбуша (І-А клас), ім. Івана Мазепи (І-Б клас), ім. Самійла Кішки (І-В клас). Під час свята гімназисти розповідали про героя, ім’я якого носить курінь, танцювали гопак, співали курінну пісню, цікаво та змістовно давали відповіді на питання гетьмана І.Семенюка з історії козацтва, підготували та вивчили прислів’я про життя та побут козаків.
![](/2016/dzyru/IMG_7823.jpg)
![](/2016/dzyru/IMG_7831.jpg)
![](/2016/dzyru/IMG_7848.jpg)
![](/2016/dzyru/IMG_7850.jpg)
![](/2016/dzyru/IMG_7872.jpg)
![](/2016/dzyru/IMG_7905.jpg)
![](/2016/dzyru/IMG_7934.jpg)
![](/2016/dzyru/IMG_7947.jpg)
![](/2016/dzyru/IMG_7971.jpg)
Брали участь у змаганнях: «Збий кеглю», «Виштовхування з кола», «Перетягування канату». Після того, як гімназисти урочисто дали обітницю на вірність Україні гетьман вручив посвідчення.
|