Дружню шкільну родину зібрало у Заставнівській гімназії свято Останнього дзвоника. Веселі і усміхнені обличчя школярів, «зі світлою печаллю» - випускників та їх батьків. Тільки в спогадах вони повертатимуться до шкільного порогу. Про успіхи і досягнення гімназії з гордістю розповідала директор С.В. Мартинюк. Із вдалими напрацюваннями педагогічний та учнівський колективи вітала заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА С.С. Тодорюк. Побажання випускникам линули і від керівника апарату Заставнівської РДА І.К. Семенюка, міського голови Я.В. Цуркана.
![](/2015/DSCF2734.jpg)
![](/2015/DSCF2726.jpg)
![](/2015/DSCF2711.jpg)
Перші вчителі Н.Д.Малинник та І.М. Турецька привітали випускників та за допомогою танцю «Дитинство» (хореограф О.М. Нестрян) згадали їхні роки навчання.
![](/2015/DSCF2766.jpg)
Батьки випускників М.П. Штефюк та В.В. Женихай поблагословили випускників караваєм.
![](/2015/DSCF2798.jpg)
Про закінчення навчального року сповістив останній дзвінок у руках випускника П.Василевича та першокласниці О.Ковальчук.
Зі словами: « Ми хочем миру! Нам війни не треба!» - випускники випустили у небесну блакить голубів – символів миру.
![](/2015/DSCF2820.jpg)
Урочисту лінійку було завершено словами молитви на добро, мир і злагоду в нашій рідній Україні.
Педагог-організатор Заставнівської гімназії
Г.М.Василевич
|