Головна » 2015 » Вересень » 25 » УЧАСТЬ ГІМНАЗИСТІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ «ЗБІР ПЛАСТИКОВИХ КРИШЕЧОК-ЗАКРУТОК ДЛЯ ПРОТЕЗУВАННЯ ВОЇНІВ АТО»
08:00 УЧАСТЬ ГІМНАЗИСТІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ «ЗБІР ПЛАСТИКОВИХ КРИШЕЧОК-ЗАКРУТОК ДЛЯ ПРОТЕЗУВАННЯ ВОЇНІВ АТО» |
![](/sport/IMG_1762.jpg)
В рамках акції "Відповідальність починається з мене" у Заставнівській гімназії (директор гімназії – Мартинюк С.В.) майже всі учні взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції «Збір пластикових кришечок-закруток для протезування воїнів АТО».
Всього було зібрано 1580 кришечок-закруток.
![](/sport/IMG_1770.jpg)
|
Переглядів: 660 |
Додав: Асенька
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|