![](/2017/IMG_0486.jpg)
Агітбригада – одна з дієвих форм громадянського та морального виховання, яка забезпечує органічне поєднання глибокого змісту з яскравими художніми та емоційними формами. Агітбригада розвиває впевненість, комунікабельність, громадянську зрілість та психологічну готовність вихованців до суспільно-політичної практики.
Команда Заставнівської гімназії «Веселка» ( гімназистки IV класу) під керівництвом педагога-організатор Василевич Г.М. взяла участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який проходив у приміщенні еколого-натуралістичного центру. Основна тема нинішніх змагань – «Ландшафти як середовище життя та об`єкти охорони». Використовуючи пісні та художнє слово, учасники намагались розкрити екологічні проблеми ландшафтів своєї місцевості та України загалом.
Участь в агітбригаді активно формує в учнів організаторські здібності та навички: уміння в художній формі висвітлювати сутність ідеї, аргументувати її, емоційно впливати та переконувати слухачів. Подолання труднощів, що виникають під час виступів, виховує в учнів самостійність, цілеспрямованість, наполегливість.
![](/2017/IMG_0494.jpg)
![](/2017/IMG_0498.jpg)
|