![](/sport/IMG_20151012_125456.jpg)
До Дня Захисника Вітчизни учні 3-Б класу (класовод Стасюк Г.Б.) і 4-А класу (класовод Малинник Н.Д.) Заставнівської гімназії провели естафету «Сильні, сміливі, спритні».
Команда хлопчиків змагалися у передачі м’яча, стрибках з місця, перетягуванні линви та ін..
Команди дівчат забезпечили їм гарну підтримку: підготували плакати, здобували додаткові бали для команди класу у грі з м’ячами.
Захід проводився з метою виховати в учнів прагнення і бажання бути сильними, сміливими, спритними, щоб вирости Людиною, достойною слави Захисника Вітчизни.
![](/sport/IMG_20151012_124021.jpg)
![](/sport/IMG_20151012_124032.jpg)
![](/sport/IMG_20151012_124057.jpg)
![](/sport/IMG_20151012_124331.jpg)
![](/sport/IMG_20151012_124356.jpg)
![](/sport/IMG_20151012_124436.jpg)
![](/sport/IMG_20151012_124535.jpg)
![](/sport/IMG_20151012_124549.jpg)
![](/sport/IMG_20151012_124817.jpg)
Класовод 3-Б класу Стасюк Г.Б.
Класовод 4-А класу Малинник Н.Д.
|