Головна » 2015 » Вересень » 25 » ВІДКРИТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ
07:47 ВІДКРИТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ |
![](/sport/IMG_1679.jpg)
На сьогоднішній день держава велику увагу приділяє спортивному вихованню молоді. 11 вересня в Україні святкується День фізкультури і спорту. Тому у вересні в усіх школах України проходять олімпійські тижні. Заставнівська гімназія не є винятком.
На честь відкриття спортивного свята 07 вересня 2015 року було проведено урочисту лінійку, на якій кращі спортсмени гімназії занесли прапор, що символізував початок олімпійського тижня.
З 7 по 11 вересня учні та вчителі Заставнівської гімназії братимуть участь у заходах щодо популяризації спорту, здорового способу життя. Також протягом Олімпійського тижня гімназисти матимуть можливість проявити свої спортивні здібності з різних видів спорту.
За підсумками минулого навчального року Заставнівська гімназія здобула перше місце у районній спартакіаді серед школярів з легкої атлетики і нагороджена перехідним кубком. З вітальним словом до всіх присутніх звернулася заступник директора з виховної роботи Зубик Н.М., яка звернула увагу гімназистів, що в цьому навчальному році потрібно досягнути ще кращих результатів, щоб кубок залишився у стінах гімназії.
![](/sport/IMG_1636.jpg)
![](/sport/IMG_1641.jpg)
![](/sport/IMG_1645.jpg)
![](/sport/IMG_1642.jpg)
![](/sport/IMG_1646.jpg)
![](/sport/IMG_1648.jpg)
![](/sport/IMG_1650.jpg)
![](/sport/IMG_1654.jpg)
![](/sport/IMG_1658.jpg)
![](/sport/IMG_1659.jpg)
![](/sport/IMG_1663.jpg)
![](/sport/IMG_1668.jpg)
![](/sport/IMG_1677.jpg)
![](/sport/IMG_1683.jpg)
![](/sport/IMG_1690.jpg)
|
Переглядів: 704 |
Додав: Асенька
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|