![](/2017/20160905_123958.jpg)
Сьогодні кожен школяр, підліток має зрозуміти, що без спорту, без фізичних вправ не можливо досягати високих результатів у будь-чому, бо спорт – це здоров’я. Тож більше наблизити дітей до розуміння цієї істини і стало метою традиційного Олімпійського тижня у Заставнівській гімназії.
Сьогодні була проведена лінійка, присвячена відкриттю олімпійського тижня. В рамках спортивного тижня будуть проведені змагання з різних видів спорту. Під час заходу діти взяли участь у флеш-мобі «Ранкова зарядка».
Виховувати молодь у дусі патріотизму, поширювати олімпійські цінності дружби, майстерності і поваги в усьому світі – це важливе завдання для кожного вчителя фізичного виховання. І хто знає, можливо, саме у когось із учасників заходу попереду буде ще не одна олімпійська перемога.
Бажаємо всім учасникам успіхів та гарних результатів!
![](/2017/20160905_124008.jpg)
![](/2017/20160905_124043.jpg)
![](/2017/20160905_124131.jpg)
![](/2017/20160905_124144.jpg)
![](/2017/20160905_124321.jpg)
![](/2017/20160905_124453.jpg)
![](/2017/20160905_124720.jpg)
![](/2017/20160905_124744.jpg)
![](/2017/20160905_124856.jpg)
![](/2017/20160905_125931.jpg)
![](/2017/20160905_130032.jpg) ![](/2017/20160905_130152.jpg)
![](/2017/20160905_130153.jpg)
![](/2017/20160905_130557.jpg)
![](/2017/20160905_130558.jpg)
![](/2017/20160905_130603.jpg)
![](/2017/20160905_130650.jpg)
|