Головна » 2016 » Червень » 13 » Відвідини Чернівецького обласного музею архітектури і побуту І-Б гімназійним класом.
12:40 Відвідини Чернівецького обласного музею архітектури і побуту І-Б гімназійним класом. |
![](/2016/GEDC1048.jpg)
Не менш захоплююче пройшла поїздка до Музею народної архітектури та побуту - хороше місце для того, щоб побачити експонати із традиційної культури нашого народу: різні знаряддя праці, вишиванки, традиційний одяг українців, книги, фото. Це шматочки справжньої історії. Іноді, на території Чернівецького музею створюють разні заходи: показ ремесл, виставки, свята. Також, приваблює обстановка музею: все чисте, без нічого зайвого.
![](/2016/GEDC1059.jpg) ![](/2016/nebesna/GEDC1064.jpg)
|
Переглядів: 511 |
Додав: VIRA
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|