Відзначення Дня Захисника України у Заставнівській гімназії
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України,військових традицій і звитяг українського народу,у зв’язку з наближенням державного свята «День Захисника України» у Заставнівській гімназії проведено:
- тематичні години спілкування з переглядом відеороликів про подвиги українських солдатів;
- благодійну акцію «Здоров'я воїна»,під час якої гімназистами зібрано кошти та закуплено солодощі,чай,ліки (на суму 600грн.);
- передано «Заставнівській волонтерській сотні»(М’якота М.В.)продукти харчування (крупи,цукор,борошно,макарони,овочі,банки із закрутками та ін.),теплий одяг(шапки,рукавиці,шарфи,носки,сорочки,куртки та ін.),вітальні листівки,листи,обереги для відправки та передачі воїнам,які перебувають на передових позиціях Східної України;
- проведено шкільне свято «Прийом у козаки» (для учнів 9-их класів)
![](/2018-19/14_october/14oct1.jpg)
![](/2018-19/14_october/14oct2.jpg) ![](/2018-19/14_october/14oct3.jpg) ![](/2018-19/14_october/ato1.jpg) ![](/2018-19/14_october/ato2.jpg) ![](/2018-19/14_october/ato3.jpg) ![](/2018-19/14_october/redchrist.jpg)
|