П`ятниця, 19.04.2024, 06:18
Вітаю Вас Гость | RSS

Офіційний сайт Заставнівської гімназії Чернівецької області

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Лютий » 1 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015 – 2016 навчальному році!
09:00
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015 – 2016 навчальному році!

Вітаємо переможців ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2015 – 2016 навчальному році!

 

ПРАВОЗНАВСТВО

1

Грушецька Діана Віталіївна

V-Б

ІІ

2

Колісник Анна Іванівна

VI

ІІ

 

ХІМІЯ

3

Незвиська Олеся Іванівна

IV

ІІІ

4

Зварич Василь Васильович

IV

І

5

Пістрюга Олександр Ігорович

V-А

І

6

Репій Василь Олександрович

VI

І

7

Мельничук Анна Русланівна

VII

І

 

БІОЛОГІЯ

8

Штефаніца Дмитро Олександрович

IV

ІІІ

9

Романський Віктор Васильович

V-А

ІІ

10

Репій Василь Олександрович

VI

І

11

Мельничук Анна Русланівна

VII

ІІ

 

ФІЗИКА

12

Савчук Анастасія Іванівна

V-А

ІІ

13

Пазюк Марина Василівна

VII

ІІІ

 

ІСТОРІЯ

14

Савчук Анастасія Іванівна

V-А

ІІІ

15

Пазюк Марина Василівна

VII

ІІІ

 

ЕКОЛОГІЯ

16

Мельничук Анна Русланівна

VII

ІІІ

 

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

17

Антоняк Станіслав Миколайович

VI

ІІІ

 

 

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

18

Ковалюк Ростислав Андрійович

8

ІІ

19

Вітюк Станіслав

V-А

ІІІ

20

Шендеровський Валентин Андрійович

VI

І

21

Візір Іван Іванович

VII

ІІІ

22

Буйновська Марина Костянтинівна

V-А

ІІ

23

Лещенкова Анастасія Володимирівна

VI

І

24

Бежнар Юлія Іванівна

VII

ІІІ

 

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

25

Бойчук Ольга Василівна

IV

ІІ

26

Колісник Анна Іванівна

VI

І

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА

27

Бойчук Ольга Василівна

IV

І

28

Агатій Анастасія Володимирівна

V-А

І

29

Репій Василь Олександрович

VI

І

 

МАТЕМАТИКА

30

Антоняк Станіслав Миколайович

VI

ІІ

31

Бойчук Михайло Мирославович

VII

ІІІ

32

Ганич Ірина Павлівна

VII

ІІІ

 

УКРАЇНСЬКА МОВА

33

Ткач Євгенія Михайлівна

IІІ

ІІ

34

Бойчук Ольга Василівна

IV

ІІІ

35

Агатій Анастасія Володимирівна

V-А

ІІІ

36

Колісник Анна Іванівна

VI

І

37

Пазюк Марина Василівна

VII

І

 

ІНФОРМАТИКА

38

Бойчук Михайло Мирославович

VII

ІІІ

 

ГЕОГРАФІЯ

39

Пужняк Марія Олексіївна

IV

ІІІ

40

Грушецька Діана Віталіївна

V-Б

ІІ

Переглядів: 670 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Поточний час в Чернівці
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Підтримка сайту - Баланецький Віктор Петрович © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz