Неділя, 14.04.2024, 22:02
Вітаю Вас Гость | RSS

Офіційний сайт Заставнівської гімназії Чернівецької області

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Грудень » 8 » ВІТАМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
12:00
ВІТАМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

 

 

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та українознавства

 у 2014-2015 н.р.

 

МАТЕМАТИКА

1

Агатій Анастасія Володимирівна

IV-А

ІІІ

2

Колісник Анна Іванівна

V-А

ІІІ

3

Петришак Богдан Віталійович

VIІ

IIІ

4

Василевич Павло Ярославович

VIІ

IIІ

 

ГЕОГРАФІЯ

5

Грушецька Діана Віталіївна

IV-Б

ІІІ

6

Пазюк Марина Василівна

VI

ІІ

 

ЕКОЛОГІЯ

7

Пазюк Марина Василівна

ІІІ

8

Побіжан Діана Костянтинівна

VII

І

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

9

Незвиська Олеся Іванівна

ІІІ

ІІІ

10

Агатій Анастасія Володимирівна

ІV-А

І

11

Колісник Анна Іванівна

V-А

ІІ

12

Пазюк Марина Василівна

ІІ

13

Тодорюк Олександр Сергійович

VII

ІІІ

 

УКРАЇНОЗНАВСТВО

14

Пазюк Марина Володимирівна

IV-Б

ІІІ

15

Галілей Валентина Петрівна

V-А

ІІІ

16

Кравченко Діана Русланівна

VI

ІІІ

17

Мельничук Анна Русланівна

VI

ІІ

18

Гнідан Ірина Іванівна

VІІ

І

 

ІСТОРІЯ

19

Ганич Ірина Павлівна

ІІ

20

Гольцова Ірина Леонідівна

VII

ІІ

 

ХІМІЯ

21

Пістрюга Олександр Ігорович

IV-А

І

22

Репій Василь Олександрович

V-А

І

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА

23

Грушецька Діана Віталіївна

IV-Б

ІІІ

24

Попіль Тетяна Сергіївна

V-А

І

25

Колісник Анна Іванівна

V-А

ІІ

 

 

ФІЗИКА

26

Попіль Тетяна Сергіївна

V-А

ІІІ

27

Фисюк Михайло Юрійович

V-А

ІІІ

28

Василевич Павло Ярославович

VII

ІІІ

 

ІНФОРМАТИКА

29

Бойчук Михайло Мирославович

ІІ

30

Василевич Павло Ярославович

VII

І

 

БІОЛОГІЯ

31

Романський Віктор Васильович

IV-А

ІІ

32

Пазюк Марина Василівна

VI

ІІІ

 

Результати II етапу

Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка 

2014-2015 н.р.

 

Прізвище, імя, по батькові учня

Клас

Місце

Вчитель

Незвиська Олеся Іванівна

ІІІ

ІІІ

Зубик Н.М.

Бойчук Марина Василівна

IV-Б

IІІ

Стрельнікова М.М.

Бежнар Інна Сергіївна

V-Б

ІІІ

Процюк П.М.

 

Результати ІІ етапу XV Міжнародного конкурсу

з  української мови ім. П.Яцика 

2014-2015 н.р.

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові учня

Клас

Місце

Вчитель

  1.  

Дудлей Даліла Сергіївна

3-А

ІІІ

Малинник Н.Д.

  1.  

Люба Юлія  Олександрівна

3-Б

ІІІ

Турецька І.М.

  1.  

Ходань Аніта Віталіївна

4-Б

ІІ

Громко О.А.

  1.  

Фальоса Христина Романівна

4-В

ІІ

Пістрюга О.В.

  1.  

Антоняк Мар’яна Олексіївна

І

ІІ

Онуфраш О.В.

  1.  

Ткач Євгенія Михайлівна

ІІ

ІІ

Процюк П.М.

  1.  

Бойчук Ольга Василівна

ІІІ

ІІ

Зубик Н.М.

  1.  

Колісник Ганна Іванівна

V-А

І

Онуфраш О.В.

  1.  

Козак Іванна Іванівна

V-Б

ІІ

Процюк П.М.

  1.  

Цуркан Олексій Миколайович

ІІ

Загарія Р.П.

  1.  

Гнідан Ірина Іванівна

VІІ

ІІ

Стрельнікова М.М.

 

 

Переглядів: 1168 | Додав: Асенька | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Поточний час в Чернівці
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Підтримка сайту - Баланецький Віктор Петрович © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz