Головна » 2015 » Лютий » 23 » Вшанування пам'яті Небесної сотні
11:43 Вшанування пам'яті Небесної сотні |
В Україні вшанували героїв Небесної сотні. 20 лютого по всіх містах відбулися мітинги, проведені з метою вшанування пам'яті загиблих рік тому на Майдані активістів. Школярі Заставнівської гімназії взяли участь у районному заході, присвяченому цій трагічній події.
![](/ATO/foto-0909.jpg)
![](/ATO/foto-0910.jpg)
![](/ATO/foto-0911.jpg)
|
Переглядів: 626 |
Додав: Асенька
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|