Вівторок, 19.03.2024, 06:26

Тел./факс: (03737) 2-16-54

E-mail: zastgymnaz_pr@ukr.net

Рік відкриття - 1991.

Засновник - Заставнівська міська Рада народних депутатів.

Мова навчання - українська.

Профілі гімназії: - гуманітарний

- природничо-математичний.

Структура: І ступінь - початкова школа;

II ступінь - основна школа;

III ступінь - середня школа.

Кількість класів: загальноосвітніх 12;

гімназійних 13.

Кількість учнів: 429 з них: у загальноосвітніх – 219,

у гімназійних 210

Набір до гімназії здійснюється на конкурсній основі.

Творчий, професійний колектив, що поєднує досвідчених майстрів і талановиту молодь, очолює відмінник освіти України, вчитель-методист, вчитель географії —  Мартинюк Світлана Василівна.

Заступник з науково-методичної роботи — Ілюк Катерина Валентинівна старший вчитель, вчитель фізики.

Заступник з  навчально-виховної роботи — Ганич Дмитро Васильович  старший вчитель, вчитель історії.

Заступник з виховної роботи — Зубик Ніна Миколаївна — вчитель української мови та літератури.

Викладацько-учительський склад - 73 педпрацівники

з них: у гімназії 44

в т.ч.: докторів наук – 1

кандидатів наук – 4

викладачів-асистентів 1

вчителів-методистів – 6

старших вчителів – 13

відмінників освіти України 17.

Проблема, над якою працює гімназія:

"Упровадження традиційних та інноваційних технологій в освітній процес як основи формування ключових компетентностей учнів".

Викладачі поєднують навчально-виховну роботу з науково-мето­дичною та експериментальною. Ведеться пошукова та навчально-дослідна робота.

Укладено угоди про співробітництво з:

- Чернівецьким національним університетом (факультети: української мови і літератури, іноземних мов, історичний, фізичний, біологічний, математичний, хімічний);

- Кафедрою педагогіки і психології Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Науковці ЧНУ ведуть спецкурси з основних навчальних предметів.

У січні 1997 року гімназія зарахована до складу Буковинської Малої академії наук.

Налагоджено зв’язок з гімназіями України.

Запроваджено вивчення німецької мови з IV (8) гімназійного класу. Загалом учні гімназії вивчають чотири мови: українську, англійську, російську та німецьку.

В позаурочний час у школі працюють спортивні секції, гуртки, факультативи.

22.12.1993 р. створений козацький кіш імені Івана Сірка.

Гетьман козацького коша — вчитель історії та правознавства — Семенюк Іван Костянтинович.

Головна мета виховної роботи — формування національної самосвідомості школярів, всебічно  розвиненої особистості, громадянина-патріота України на основі відродження національних традицій.

Пріоритетним у гімназії є особистість учня і прагнення перетворити навчання у джерело розвитку дитини. Керуючись розумінням того, що кожний гімназист володіє тільки йому притаманними особливостями пізнавальної діяльності і емоційного життя, вчителі гімназії широко застосовують індивідуальний підхід, надаючи перевагу створенню на уроках і поза ними умов для одночасного розвитку емоцій, мислення, пам’яті, уявлення і сприйняття, тобто "паралельному” розвиткові наочно-образного і абстрактно-логічного мислення кожного учня.

Крок за кроком гімназія поступово перетворюється у своєрідну лабораторію, що успішно вирішує висунуті сучасним життям проблеми, серед яких і розкриття перед дітьми найбільшої таємниці Всесвіту — Життя і найбільшої таємниці Життя — Людини, і найбільшої таємниці Людини — Творчості, що має супроводжувати нас до останнього подиху.

«  Березень 2024  »