П`ятниця, 26.04.2024, 18:07

Головна » 2015 » Березень » 2 » А ВЖЕ ВЕСНА, А ВЖЕ КРАСНА… (свято весни у Заставнівській гімназії)
А ВЖЕ ВЕСНА, А ВЖЕ КРАСНА… (свято весни у Заставнівській гімназії)

1-го березня відзначається надзвичайно світла та радісна подія — свято приходу весни. Довгоочікувану весну прийнято було зустрічати ще за часів язичників. Традиція вшанування весни, яку уособлює прекрасна дівчина, збереглася і в Заставнівській гімназії.  Цьогоріч гімназисти І-го класу (класний керівник Король Г.В.) привітали учнівський та педагогічний колективи з святом.

Всім присутнім на лінійці святкового настрою додала мелодія весняних струмочків та спів пташок. На свято завітало лагідне Сонечко (Баб’юк О.) і разом з гімназистами «Веснянками» прославляли прихід весни. Також до учасників заходу завітала дівчина-весна (Штих І.) з весняними місяцями (Ганяком В., Гуштиком М., Слободяном О.). Діти згадали урочистість вербної неділі, таємничість і красу Великодня з смачними пасками, різнобарвними крашанками.

Свято закінчилося, але весна ще тільки починається. Вона щодня приносить нові сюрпризи і радощі. Уважно придивляйтеся до природи і ви побачите справжню і дивовижну казку. Любіть природу, будьте їй добрим другом і захисником!

Переглядів: 578 | Додав: Асенька | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2015  »