Середа, 24.04.2024, 11:37

Головна » 2021 » Травень » 9 » Алея дерев присвячена 76-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні
Алея дерев присвячена 76-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. Крім того, слабкість, страх і нерішучість міжнародної спільноти заохочували агресорів до все більшого розмаху злочинів.

Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних Націй) і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на нашій землі й боролися проти тоталітарних режимів. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Ми добре знаємо ціну війни, тому плекаємо мир.

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

З нагоди 76-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні та з метою вшанування пам’яті загиблих заставнівчан , учні VI-А класу  Заставнівської гімназії разом із вчителем Захисту України Агатієм В.В. посадили біля школи алею дерев. Нехай ця алея стане для нащадків нагадуванням про те, якою дорогою ціною досягається мир у державі.

Директор гімназії Мартинюк С.В. щиро  дякує учням та їх батькам за підтримку та допомогу у такій важливій акції.

Класний керівник VI-А класу  Дарвай М.І.

Переглядів: 341 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2021  »