Субота, 27.04.2024, 04:33

Головна » 2020 » Лютий » 10 » День Безпечного Інтернету 2020 разом з Програмою Академій Cisco
День Безпечного Інтернету 2020 разом з Програмою Академій Cisco

День Безпечного Інтернету  до 25 лютого 2020 року

програма мережних Академій Cisco, кіберполіція України та провідні університети країни
за підтримки Інституту модернізації змісту освіти

підготували для вчителів, викладачів, студентів, школярів 8 - 11 класів, учнів професійно-технічних училищ, ліцеїв, коледжів, технікумів інтерактивний онлайн-урок з питань безпеки на тему :

Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати

Формат заходу пропонує гнучкий графік участі та підійде як для очного так і дистанційного навчання, що особливо зручно в умовах карантину.

Програма заходу (відеодоповіді експертів тривалістю по 10 хв.) :

«Як хакери захищають Інтернет»

Спікер: Олексій Барановський, к.т.н., CISSP, CISM, CEH, CHFI,  доцент кафедри інформаційної безпеки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського"

«Хацкери, або як обманюють халявщиків в Інтернеті»

Спікери: Вадим Єпур та Денис Івашин, студенти 4 курсу спеціальності "Кібербезпека",  Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

«Небезпеки кіберпростору»

Спікер: Бараненко Роман Васильович, професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Рекомендації щодо участі в онлайн-уроці

У зручний день і час до 25 лютого:

1. Зареєструватись за посиланням: https://www.google.com/url?q=https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/c/course-967385&sa=D&ust=1581325218771000&usg=AFQjCNEdiyewTjmyehKQw-UII7csqWR0Cg

2. Всім, хто успішно пройде реєстрацію у класі онлайн-уроку  надається доступ до відеолекцій експертів, матеріалів курсу "Вступ до кібербезпеки", тестів, практичних завдань, тощо.
3.  При реєстрації кожен учасник вказує своє прізвище та ім'я латиницею, а також email, на який надійде лист з інструкціями для продовження реєстрації. Ця інформація важлива для отримання доступу до класу та формування сертифіката учасника.
4. Надані матеріали онлайн-уроку можуть бути цікаві для спільного обговорення у класі та формують основу запропонованого онлайн-тестування.
5. Тест кожен учасник складає самостійно під своїм обліковим записом. Важливо, щоб у ході опитування учні правильно й однотипно вказали назву навчального закладу. Це допоможе нам врахувати всіх учасників при формуванні сертифікату для навчального закладу.

Кожен учасник отримає сертифікат за умови участі в онлайн-тестуванні.

Навчальні заклади відзначатимуться сертифікатами за наявності 10+ сертифікованих учнів.

Учасники мають можливість поставити запитання експертам. Автори 5-х найцікавіших запитань отримають призи з логотипами організаторів заходу.

Переглядів: 510 | Додав: BVP_1970 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »