Вівторок, 16.04.2024, 10:20

Головна » 2020 » Вересень » 4 » Дистанційне навчання у Заставнівській гімназії
Дистанційне навчання у Заставнівській гімназії

На виконання Законів України, постанов Кабінету Міністрів України, листів Міністерства освіти і науки України щодо організації заходів для запобігання поширення COVID-19 та з метою забезпечення стійкого функціонування гімназії в умовах виникнення надзвичайної ситуації та збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу педагоги Заставнівської гімназії з метою забезпечення виконання освітніх програм проводять навчання учнів шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування гімназії здобувачами.

Визначено теми для вивчення у дистанційному режимі, розроблено план самостійних робіт учнів в умовах проведення дистанційного навчання для кожного навчального предмета та класу. А також тематичні завдання в системі онлайн в межах встановленого навантаження.

У кожному класі наявний ноутбук із встановленим програмним забезпеченням Zoom. Складено графік дзвінків та режиму відпочинку з дотриманням санітарних норм перебування дітей за комп’ютером. Також у Viber створено онлайн-спільноти та налаштовано емоційний зв'язок (групи батьків, дітей та вчителів), проводяться онлайн-зустрічі для зворотного зв’язку.

Маємо надію, що незабаром школярі переступлять поріг гімназії і разом із педагогами будуть відкривати нові сторінки Країни Знань.

Переглядів: 291 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2020  »