П`ятниця, 26.04.2024, 14:26

Головна » 2014 » Грудень » 4 » ОСІННІЙ БАЛ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ
ОСІННІЙ БАЛ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

За традицією вже понад 15 років у Заставнівській гімназії проходить Осінній бал для учнів 8-11 класів. Не став виключенням і цьогорічний бал, який відбувся 26 листопада в актовій залі. Атмосфера свята була інтригуючою, цікавою та чарівною.

Як і годиться «Осінній бал» розпочали з чарівного вальсу, після якого з привітальним словом виступила чарівна та мудра директор гімназії Мартинюк Світлана Василівна. Вона висловила слова подяки всім учням, колегам та гостям свята, побажала міцного здоров’я, благополуччя, миру, розвитку та росту, приємно провести час і насолодитися програмою балу.

На святі панувала казково-чарівна атмосфера, адже програма «Осіннього балу» була надзвичайно насиченою та цікавою. Гімназисти змагалися у різноманітних конкурсах: «Осіння поезія», «Осінні мініатюри», «Танцювальний вернісаж», «Дефіле», «Збери картоплю», «Автоперегони», «Музика осені».

Приємною несподіванкою для всіх, хто народився восени, була гра «Чорний ящик». Переможцем стала Кіфуляк Анастасія, яка отримала у подарунок «барви осені», а всім учасникам осінь подарувала свої щедрі дарунки.

Протягом «Осіннього балу» класи було нагороджено грамотами у номінаціях, зокрема «Самий стильний клас» (VІ клас), «Магія слова»                    (ІV-А клас), «Чарівний голос» (VІІ клас), «Дбайливий господар» (V-Б клас), «Ми танцюєм краще всіх» (V-А клас), «Найактивніший клас» (ІV-Б клас).

Ніхто і не помітив, як свято підійшло до кінця і наступив час оголосити  результати «Осіннього балу». За підсумками виступів, журі, розділило призові місця наступним чином:

І місце отримали учні VІІ класу,

ІІ місце зайняли учні VІ класу та V-А класу,

ІІІ місце по праву належить учням ІV-А, ІV-Б та V-Б класів.

Переглядів: 936 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »