Вівторок, 23.04.2024, 18:26

Головна » 2012 » Жовтень » 11 » Вибори голови учнівського самоврядування
Вибори голови учнівського самоврядування

«Вирішувати нам – відповідати нам!»

(Томас Едісон).

Учнівське самоврядування в Заставнівській гімназії – спосіб самоуправління, який діє в рамках чинного законодавства та статуту школи, можливість самовираження, форма адміністрування учнівського життя школи, яка надається безпосередньо учням. Воно запроваджене для вільного волевиявлення учнів щодо їхніх ідей, планів, побажань, і служить, перш за все, інтересам учнів.

Вищим органом нашого учнівського самоврядування  є конференція.

03 жовтня 2012 року у Заставнівській гімназії відбулася учнівська конференція, на якій із своїми передвиборними програмами виступили кандидати на пост голови учнівської ради:

-                     Ніщеменко Анастасія – IV-А клас

-                     Цуркан Олексій – IV-Б клас

-                     Гольцова Ірина – V-А клас

-                     Сливка Ольга – V-Б клас

-                     Фуштей Алла – VI клас

-                     Пістрюга Дарія - VI клас.

09 жовтня 2012 року в Заставнівській гімназії відбулися вибори голови Ради учнівського самоврядування. У виборах приймали участь шість  кандидатів, які напередодні провели свою передвиборчу агітацію серед усіх учнів гімназії.

За результатами підрахунків лічильної комісії, більшістю голосів головою учнівського самоврядування було обрано Цуркана Олексія.

Прихильники Олексія радо вітали його з важливою перемогою. Натомість новообраний Голова пообіцяв, що буде покладати всі зусилля, щоб усе обіцяне ним у передвиборчій компанії стало реальним у найближчі строки.  Складу учнівського самоврядування залишається тільки побажати новому лідеру сили та наснаги на плідну працю, адже новий лідер – нова команда, а значить попереду нові сподівання і нові перемоги.

Переглядів: 1118 | Додав: Асенька | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2012  »